Hotel

Nowoczesne wnętrze hotelu zapewnią Państwu spokój i wygodę, które sprawią, że z przyjemnością będą Państwo do Nas wracać.

ZAGWARANTUJ NOCLEG TOBIE ORAZ NAJBLIŻSZYM

Nowoczesny obiekt klimatyzowany

Specjalizujemy się w organizacji szkoleń, sympozjów, bankietów czy przyjęć weselnych. Posiadamy nowoczesna salę konferencyjną w pełni klimatyzowaną, która pomieści do 50 osób.

NASZE POKOJE

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 25 komfortowo urządzonych jedno, dwu i trzy osobowych pokoi z możliwością dostawki oraz dwa apartamenty dla nowożeńców o podwyższonym standardzie. Wszystkie pokoje są klimatyzowane, wyposażone w lodówkę oraz tv.

Rezerwacja ZOBACZ NASZE POKOJE

Bogate pakiety konferencyjne

Oferujemy bogate pakiety konferencyjne łączące wynajem Sali, przerwy kawowe, wykwintne posiłki oraz szeroki wybór wieczorów tematycznych.

Komfortowe warunki dla rodzin

Dbając o komfortowe warunki dla rodzin z dziećmi nieustannie rozbudowuje ofertę skierowaną do najmłodszych gości. Na terenie obiektu dzieci mogą korzystać z takich udogodnień jak zewnętrzny plac zabaw dla dzieci, czy wewnętrzny kącik zabaw. Usytuowanie w otoczeniu najsłynniejszej perły regionu Sielpii Wielkiej, każdy pobyt stanie się wyjątkowy. Okoliczności przyrody, jak i również zabytki, park linowy, kąpielisko na pewno zapadną w pamięć nie tylko najmłodszym Gościom.