Restauracja

Restauracja GulJana to wymarzone miejsce na wszelkie uroczystości rodzinne, kameralne spotkania towarzyskie, romantyczną kolację, jak i doskonała lokalizacja na spotkania biznesowe.

ZJESZ TUTAJ DOBRZE I SMACZNIE, RESTAURACJA GULJANA

ZASKOCZ SWOICH GOŚCI UNIKALNYM KLIMATEM

Nasza restauracja powstała z prostego marzenia stworzenia miejsca z dobrą kuchnią, profesjonalną obsługą i niezobowiązującą atmosferą, sprzyjającą spotkaniom rodzinnym i towarzyskim. Filozofię naszej kuchni tworzy indywidualne podejście do składników, pasja do gotowania oraz szacunek do produktów. Dokładamy wszelkich starań, aby każda wizyta w naszej restauracji, pozostawiła w pamięci niezapomniany smak naszych potraw.

RESTAURACJA NA KAŻDĄ
OKAZJĘ

Oddajemy do Państwa dyspozycji przestronną salę restauracyjną dla 80 Gości oraz kameralny, klimatyczny taras, gdzie znajdziemy miejsce dla 25 osób. Specjalnie na potrzeby Państwa rezerwacji przygotowaliśmy dedykowane pod uroczystość menu. Jest ono dostosowane do Państwa potrzeb zarówno ceną jak i ofertą.

Rezerwacja menu

Każdy znajdzie coś dla siebie

Naszym Gościom proponujemy dania naszej tradycyjnej kuchni polskiej. Dbamy o świeże i sezonowe składniki, tworząc dania pełne smaku i aromatu.

Restauracja przyjazna dzieciom

Nasza restauracja dba szczególnie o swoich najmłodszych gości. Specjalne menu dla dzieci zostało przygotowane przez naszego szefa kuchni. W restauracji dostępne są specjalne krzesełka do karmienia dla dzieci a także specjalne plastikowe naczynia, sztućce oraz kubeczki. W kuchni dostępny jest również specjalny podgrzewacz do butelek i słoiczków.